ŞAHMELİK VE YAKIN KÖYLERİNİ KALKINDIRMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ

Kurucular Kurulu

Kasım 9, 1998

 1 – Şeref TURAN (Başkan)   2 – Mehmet UZUNER (Başkan Yardımcısı)         (Bekir Oğlu)   3 – Ali UZUNOĞLU (Muhasip)   4 – Tahsin AKDEMİR (Sekreter)   5 – Mehmet UZUNYILMAZ (Veznedar)   6 – Mustafa (Siyami) UZUNER (Üye)   7 – Cengiz YAPICI (Üye)   8 – Hasan USTA (Üye)   9 – Aydın UZUNER (Üye)  10 – Mehmet KILIÇ (Üye)

Read more

1998 – 1999 Dönemi Yönetim Kurulu Listesi

Kasım 9, 1998

1 – Şeref TURAN (Başkan)   2 – Mehmet UZUNER (Başkan Yardımcısı)   3 – Ali UZUNOĞLU (Muhasip)   4 – Tahsin AKDEMİR (Sekreter)   5 – Mehmet UZUNYILMAZ (Veznedar)

Read more

1999 – 2001 Dönemi Yönetim Kurulu Listesi

Aralık 10, 1999

1 – Şeref TURAN (Başkan) 2 – Halil KILIÇ (Başkan Yardımcısı) 3 – Mehmet UZUNYILMAZ (Sayman) 4 – Mehmet KILIÇ (Sekreter) 5 – Mehmet UZUNER (Veznedar) 6 – Ali UZUNOĞLU (Üye) 7 – Alisami AKDEMİR (Üye) Denetim Kurulu 1 – Tahsin AKDEMİR (Başkan) 2 – CengizYAPICI (Başkan Yardımcısı)

Read more

2001 – 2003 Dönemi Yönetim Kurulu Listesi

Aralık 3, 2002

1 – Şeref TURAN (Başkan)   2 – Hüseyin YARIMBAŞ (Başkan Yardımcısı)   3 – Necmi UZUNYILMAZ (Muhasip)   4 – Ali Rıza UZUNOĞLU (Sekreter)   5 – Osman UZUNER (Veznedar)   6 – Hasan USTA (Üye)   7 – Mehmet UZUNER (Üye)

Read more

2003 – 2005 Dönemi Yönetim Kurulu Listesi

Nisan 5, 2003

1 – Erdal UZUNER (Başkan)   2 – Şeref KILIÇ (Başkan Yardımcısı)   3 – Mehmet YARIMBAŞ (Sekreter)   4 – Ali Rıza UZUNOĞLU (Veznedar)   5 – Özcan KILIÇ (Muhasip)   6 – Birol KILIÇ (Üye)   7 – Osman UZUNER (Üye)   8 – Ayşe YANIK (Üye)   9 – Ümran KILIÇ (Üye)

Read more

2005 – 2007 Dönemi Yönetim Kurulu Listesi

Aralık 3, 2005

1 – Fazlı AKDEMİR (Başkan)   2 – Mehmet UZUNER (Başkan Yardımcısı) (Aydın Oğlu)   3 – Mustafa AKDEMİR (Sayman)   4 – Mehmet UZUNER (Sekreter) (Bekir Oğlu)   5 – Ali UZUNOĞLU (Üye)   6 – Zeki UZUNDURKAN (Üye)   7 – Hikmet UZUNARSLAN (Üye)

Read more

2007 – 2009 Dönemi Yönetim Kurulu Listesi

Aralık 3, 2007

1 – Fazlı AKDEMİR (Başkan)   2 – Mehmet UZUNER (Başkan Yardımcısı) (Aydın Oğlu)   3 – Osman UZUNER (Başkan Yardımcısı)   4 – Mehmet UZUNER (Sayman) (Bekir Oğlu)   5 – Tahsin AKDEMİR (Yazman)   6 – Mustafa KILIÇ (Sekreter)   7 – Hikmet UZUNARSLAN (Üye)   Yönetim Kurulu Yedek Üyeler   1 – Köksal UZUNER   2 – Ali Rıza UZUNOĞLU   3…

Read more

2009 – 2011 Dönemi Yönetim Kurulu Listesi

Aralık 3, 2009

1 – Fazlı AKDEMİR (Başkan)   2 – Mehmet UZUNER (Başkan Yardımcısı) 3 – Hüsnü KESİCİ (Başkan Yardımcısı)   4 – Tahsin AKDEMİR (Sekreter 5 – Özer KILIÇ(Yazman)   6 – Ayhan UZUNER(Sayman)   7 – Hikmet UZUNARSLAN (Üye)   Yönetim Kurulu Yedek Üyeler   1 – Köksal UZUNER   2 – Ali Rıza UZUNOĞLU   3 – Recan (Ercan) GÜNAÇTI   4 –…

Read more

2011-2013 Dönemi Yönetim Kurulu Listesi

Mayıs 15, 2011

1 – Fazlı AKDEMİR (Başkan) 2 – Mehmet UZUNER (Başkan Yardımcısı) 3 – Hüsnü KESİCİ (Başkan Yardımcısı) 4 – Hasan KILIÇ (Başkan Yardımcısı) 5 – Özer KILIÇ (Sekreter) 6 – Tahsin AKDEMİR (Yazman) 7 – Ayhan UZUNER (Sayman) 8 – Hikmet UZUNARSLAN (Üye) 9 – Fevzi KESİCİ (Üye)   Denetim Kurulu  1 – Erdal UZUNER (Başkan)…

Read more

2013 – 2015 Dönemi Yönetim Kurulu Listesi

Mayıs 18, 2013

1 – Fazlı AKDEMİR (Başkan) 2 – Mehmet UZUNER (Başkan Yardımcısı) 3 – Hasan KILIÇ (Başkan Yardımcısı) 4 – Özer KILIÇ (Sekreter) 5 – Hikmet UZUNARSLAN (Yazman) 6 – Mustafa AKDEMİR (Sayman) 7 – Fevzi KESİCİ (Üye) 8 – Ayhan UZUNER (Üye) 9 – Osman USTA (Üye) Denetim Kurulu 1 – Erdal UZUNER (Başkan) 2 –…

Read more

2015- 2017 Dönemi Yönetim Kurulu Listesi

Mayıs 31, 2015

1 – Fazlı Akdemir (Başkan) 2 – Hikmet UZUNARSLAN (Başkan Yardımcısı) 3 – Fevzi KESİCİ (Muhasip) 4 – Ufuk GÜNAÇTI (Sekreter) 5 – Bülent BUĞAN(Veznedar) 6 – Serdar KILIÇ 7 – Osman USTA Yönetim Kurulu Listesi Yedek 1 – Kadir DEMİRBAŞ 2 – Tahsin AKDEMİR 3 – Recan GÜNAÇTI 4 – Ali UZUNOĞLU 5 – Recep…

Read more

2017 – 2019 Dönemi Yönetim Kurulu Listesi

Aralık 3, 2017

1 – Muzaffer UZUNYILMAZ (Başkan) 2 – Fevzi KESİCİ (Başkan Yardımcısı) 3 – Bülen BUĞAN (Başkan Yardımcısı) 4 – Ufuk GÜNACTİ (Sekreter) 5 – Serdar KILIÇ(Yazman) 6 – KadirGÜNACTİ(Üye) 7 – Güven Uzun (Üye) 8 – Recan GÜNACTİ (Üye) 9 – Ali Osman GÜNACTİ (Üye)

Read more

ŞAHMELİKLİLER BULUŞUYOR. 28 NİSAN 2019 BEYKOZ KAYMAKDONDURAN 3. BÖLGE…

Mart 22, 2019

ŞAHMELİKLİLER HAMSİYLE COŞACAK! ŞAH-DER in GELENEKSEL HAMSİ GÜNÜ bu yıl 02 şubat 2020 pazar günü TürkOba / BüyükÇekmece KAPTANIN YERİ’nde düzenleniyor.Dostların kaynaşmasını, kültürümüzün yaşamasını amaçlayan etkinliğe tüm ŞahMelik dostları davetlidir

Ocak 21, 2020

ŞAHMELİKLİLER HAMSİYLE COŞACAK!ŞAH-DER in GELENEKSEL HAMSİ GÜNÜ bu yıl 02 şubat 2020 pazar günü TürkOba / BüyükÇekmece KAPTANIN YERİ’nde düzenleniyor.Dostların kaynaşmasını, kültürümüzün yaşamasını amaçlayan etkinliğe tüm ŞahMelik dostları davetlidir

Read more